29 Lis

Preparat krzemowy – preparaty krzemowe invex

Invex Remedies to nie tylko suplementy do spożywania! Są to również produkty stosowane do pielęgnacji oraz poprawy zdrowia, bo to ze względu na nie została stworzona marka.

Do nabycia dostępne są preparaty krzemowe:

Sól do kąpieli SiSALT+Cu Sport Line 1500 g wzbogaconą jonami miedzi, która zastosowanie znajduje w odkwaszaniu  oraz regularnej regeneracji organizmu.

Krzem do picia Silor+B, czyli preparat krzemowy będący suplementem krzemu oraz boru. Krzem do picia stosowany jako suplement diety SILOR+B uzupełnia niebezpieczne dla organizmu niedobory krzemu i boru. Produkt SILOR+B pełni zasadniczą rolę w metabolizmie człowieka. Może być stosowany w codziennej diecie, a zalecana dzienna porcja produktu to 45 ml, która zawiera 12,63 mg krzemu oraz 0,7 mg boru.

SILOR+B znacząco wpływa na zachowanie zdrowia i odporności organizmu.

Niezaprzeczalnymi zaletami stosowania krzemu w płynie są:
– w porównaniu do tabletek, nie obciąża wątroby
– jest dobrze przyswajalny,
– nie powoduje skutków ubocznych,
– jest zupełnie nietoksyczny.

Złoty zestaw, który obejmuje: odmładzającą mgiełkę do twarzy Au 100 na bazie złota 200ml oraz odmładzająco-liftingujący krem na noc Au 100 z jonami złota 30ml.
Nawilżająco-regenerujący krem na dzień z krzemem monojonowym i kwasem hialuronowym SILOR+B+HA 30 ml, który jest lekkim kremem przeznaczonym do suchej i wrażliwej cery.